KURUMSAL

Özer Elektronik

Biz Kimiz?

Özer Elektronik olarak Kayseri’de 35 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir şekilde Televizyon tamiri ve Uydu hizmeti vermekteyiz. Bu serüvene siyah beyaz ve lambalı televizyonlardan başlayarak hizmette dürüstlük kalitedir prensibiyle çalışan firmamız kurulduğu yıllardan itibaren kaliteyi, hizmete verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde tanınmış ve bu ilkelerinden asla ve asla vazgeçmemiştir. 35 yılı aşan iş hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını ve gururunu duyar, halen siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Televizyonlarınızın hangi sebepten ötürü arızalandığına bakılmaksızın, Özer Elektronik olarak uzun zamandır hizmet veren firmamız, devamlı siz değerli müşterilerimizin yanında olmakta ve televizyonlarınızla ilgili karşılaştığınız problemlere, en süratli bir şekilde çözüm bulmaktadır.

Firmamız tüm televizyon markaları için televizyon onarım hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedir. Arızalı olan QLED, OLED, LED ve LCD televizyonunuzu adresinizden alıp servis ücreti almadan tamirhanemize getirip arızayı belirliyor, daha sonra sizinle iletişim kuruyoruz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra onayınız alındığı takdirde onarım işlemine başlıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede televizyonunuz tekrardan evinize getirilerek kurulumu sağlanıyor. Yaptığımız bütün işlerimizde orijinal malzeme kullanarak 1 yıl garanti veriyoruz.

Üstelik yalnızca televizyon tamiri alanında değil aynı zamanda çanak anten, uydu alıcısı satışını, montajını ve servisliği alanında da hizmetlerimiz mevcuttur. Şöyle ki televizyon denilince akla gelebilecek her türlü servis hizmetini vermekteyiz.

Faaliyet alanlarımız birçok dalda olup Led ve Lcd TV tamiri çanak anten montaj, uydu anten arıza, uydu servisi, merkezi uydu sistemleri kurulum ve arıza, güvenlik kamera sistemleri montaj ve satış, uydu cihazı satışı olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten övünç duyarız.

Kayseri’nin Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar, İncesu ilçeleri ve Fevzi Çakmak, Erciyes Evler, Köşk Mahallesi, Alparslan Mahallesi, Yıldırım Beyazıt, Mimsin, Anayurt, İldem, Gültepe, Belsin, Erkilet, Hacılar gibi bölgeler başta olmak üzere Kayserinin tüm ilçelerine ve tüm mahallelerine televizyon ve uydu servisi hizmetini veriyoruz. Müşterilerimiz bizi aradıkları zaman, ortalama bir saat içerisinde adrese gidiyor ve talep ettikleri hizmeti veriyoruz.