Led ve Lcd Tv Tamiri

Özer Elektronik

Led ve Lcd Tv Tamiri

Özer Elektronik olarak 35 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle, Televizyon tamiri konusunda her marka model QLED, OLED, LED TV ve LCD TV tamiri ve bakımı üzerine profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Arızanız ne olursa olsun her türlü arızayı tamir ediyoruz. Televizyonunuzdaki sorunlardan TV panel tamiri, Televizyon LED değişimi, LED bar değişimi, Ana kart değişimi, Besleme değişimi, Main board değişimi, Power Board değişimi ve tamirleri gibi sorunlarınızı 100% Orjinal yedek parça garantisi ile Televizyonlarınızı garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Üstelik adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz.

Takdir ederseniz ki siyah beyaz televizyonlarla başlayan bu serüven teknolojinin de gelişmesiyle günümüze kadar pek çok farklı türde televizyon üretimine neden oldu. Ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. Bizde Özer Elektronik firması olarak Kayseri’de QLED, OLED, LED TV ve LCD TV tamiri konusunda alanında uzman kadromuzla arızalı TV’lerinizi hızlı, kaliteli, bütçenize uygun ve garantili olarak her türlü arızasını tamir ediyoruz. Ayrıca televizyonunuzu duvara monte ettirmek isterseniz hassas su terazi kullanıp yüksekliğini ayarladıktan sonra temiz ve titiz bir şekilde zevkinize göre televizyon montajınıda yapıyoruz. Televizyonun kaç inç olduğunu bize söylemeniz yeterlidir. Uzman montaj ekibimiz LED ve LCD TV’nize uygun askı aparatı getirdikten sonra, duvara montaj işlemini yapmaktadır.

Çalışma prensibimiz;
Televizyonunuz bozulduysa bizi aramanız durumunda ortalama bir saat içerisinde geliyoruz. Televizyonunuzu adresinizden alıp servis bedeli almadan tamirhanemize getirip arıza tespitini yapıyoruz. Arıza hakkında sizlere aynı gün içerisinde dönüş yapıp gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra onayınız alındığı takdirde onarım işlemine başlıyoruz. Tamiri en güzel şekilde sonuçlandırıp cihazın diğer bakımlarını ve temizliğini yapmış olup ayarları da tamamlandıktan sonra tekrar evinize getirip kullanıma hazır bir şekilde hizmetinize sunuyoruz. Yaptığımız bütün işlerimizde orijinal malzeme kullanarak 1 yıl garanti veriyoruz. Kayserinin tüm ilçelerine ve tüm mahallelerine Televizyon tamir servisi hizmetini 35 yılı aşkındır siz değerli müşterilerimize halen vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin memnuniyetidir.