Merkezi Uydu Sistemi

Özer Elektronik

Merkezi Uydu Sistemi

Özer Elektronik sektörün saygın elektronik firmalarından biri olarak Kayseri’de 35 yılı aşkındır faaliyet göstermektedir. Merkezi uydu kurulum arızası, montaj ve satış işlemlerinizi uzman personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. Merkezi uydu sistemleri uzmanlık gerektiren bir konudur. İstenilen daire sayısına göre santral takılmaktadır. En az üç tane farklı uyduyu tek bir kablodan evinize kadar döşeyerek en iyi görüntü kalitesini alacak şekilde kurulum ve montaj işini yapmaktayız. Her bir daireye gerek tek hat, gerekirse birden fazla kablo hattı döşeyebilmekteyiz. Bu konuda her hangi bir kısıtlama yoktur. Ürünlerimiz ve kurulumunu yaptığımız işleri garanti kapsamında olmaktadır.

Merkezi ortak uydu sistemleri hakkında montaj, arıza, satış olarak servis hizmeti veren firmamız; Ekonomik olan uydu sistemleri fiyatlarıyla sizlere kolaylıklar sağlıyor. Çanak anten montajı balkonlarda meydana gelen kötü görüntüye sebep olurken merkezi uydu sistemde böyle bir olay söz konusu değildir. Merkezi uydu sistemleri birçok uyduyu tek bir kablodan seyretme imkânı sağlar. Daha çok odanızda TV yayını almanızı sağlar. Kayseri’de merkezi uydu sistemleri tamir, kurulum, onarım, servisi olarak her gün kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Kayseri’de merkezi uydu sistemi olarak satış, arıza ve kurulum olarak faaliyet göstermekteyiz. İster merkezi santral satın alabilirsiniz, ister mevcut santraliniz varsa kurulum yaptırabilir ya da oluşan arızanız için servis isteyebilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda ekibimiz gerekli desteği vermekten mutluluk duyar.