Uydu Çanak Montajı

Özer Elektronik

Uydu Çanak Montajı

Kayseri’de uydu servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Uydu montaj işi muhtemelen basit gibi gözükebilir fakat aslında öyle değildir. Çok farkındalık gerektiren bir konudur. Uydu kurulum sırasında oluşacak küçük önemsiz sapmalar bile görüntüde kaymalar yahut TV kanallarınızda görüntü bozulmalarına neden olur. Profesyonel uydu yön bulucularımızla en doğru mm lik kurulumunu yapıp sizlere en iyi görüntüyü vermeyi garanti ediyoruz. Sağlam montajı yapılmamış uydu anteni size muhtemelen çok sevdiğiniz bir TV programını kaçırmanızı sağlayabilir. Bu gibi sorunları yaşamamak için bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Her semte uydu montaj servisimiz vardır. Çanak montaj, uydu kurulum, uydu alıcısı satışı, arıza ve teknik destek servisimiz haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Kayseri’nin her semtine 35 yılı aşkındır hizmet veren firmamız çanak montaj, uydu montaj, anten kurulumu, sinyal ayarı, frekans ayarı, kanal ayarı, d-smart, digitürk servis, kurulum ve tamiri alanında faaliyet göstermektedir. Her türde çanak anten ve uydu sisteminizi en ince ayarlarına kadar yapıp size en iyi görüntü kalitesini vermeyi garanti ediyoruz. Müşterilerimize yansıttığımız memnuniyet ve güven duygusu bizim için en önemli unsurdur.

Çanak anten yön ayarı her uyduda farklı açılara göre yapılmaktadır. Yön ölçümünü yapabilmek için teknik bilgi donanım ve ekipmana ihtiyaç gerekmektedir. Bu konularda bizden hizmet almak isteyebilir uydu anteninizin yön ayarını tam hassas ve santimetrik şekilde yaptırabilirsiniz.
Uydu sistemlerinde oluşan genel arızaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Sinyal yok,
 • Kanalda donma,
 • Sinyal düşüklüğü,
 • Çanak yön kayması,
 • Çanak lnb arızası,
 • Dış etkenlere bağlı kablo çürümesi,
 • Santral tuner arızası,
 • Canlı sinyal hattı bulma,
 • Kanallarımın bazıları yok bazıları var,
 • Sizlerinde bu ve buna benzer sorunlarınız varsa bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

  Özer elektronik olarak size en iyi hizmeti verebilmek için birinci sınıf cihazlarımızla en iyi sinyali alabileceğimiz yerleri tespit ediyoruz. Yüksek perdeli Lnb ve kablo ile çanak anteni dört dörtlük bir şekilde montaj edip ayarlıyoruz. Ve yapılan işi kesin olarak özel bir cihazımızla test ediyoruz.

  Bizi aradığınız zaman ortalama 1 saat içerisinde size yardımcı olmak için geliyoruz. Kayserinin tüm ilçelerine ve tüm mahallelerine televizyon ve uydu servisi hizmetimiz vardır. Başkalarıda çanak anten kurabiliyor lakin muazzam olan o iyi sinyalin sürekliliğidir.